Vi som sköter om dig!

Vi är 34 årsanställda som sköter om dig och dina vänner under ert besök hos oss. Nedan finner du kontaktuppgifter till några av oss som ofta har direkt kontakt med dig som gäst.
Varmt välkommen att ringa eller maila oss!

Konferensbokningen

     

Eleonor Andersson
Direkt tel 016-428408
E-mail eleonor@sundbyholms-slott.se




Sara Hultman
Direkt tel 016-428404
E-mail sara@sundbyholms-slott.se

 

Hotellreceptionen

Malin Werner
Direkt tel 016-428405
E-mail malin@sundbyholms-slott.se 

 

Bokning restaurang och festvåning

Maria Petersson
Direkt tel 016-428416
E-mail maria@sundbyholms-slott.se 
  

Kök

Ricardo Sanchez
Direkt tel 016-428418
E-mail ricardo@sundbyholms-slott.se 

 

Bokning/reception/försäljning

Susanna Dagson
Direkt tel 016-428403
E-mail susanna@sundbyholms-slott.se

 

Vice VD/Aktivitetsansvarig

Christin Widerberg
Direkt tel 016-428409
E-mail christin@sundbyholms-slott.se
  

Ekonomi

Tove Sandgren
Direkt tel 016-428402
E-mail tove@sundbyholms-slott.se 

 

VD

Eric Johansson
Direkt tel 016-428401
E-mail eric@sundbyholms-slott.se  

Till toppen av sidan.
Åter till START.